05.08.2016

Výroba platebních karet

– Kontaktovat –

Zaobíráme se také výrobou karet platebních

Výroba platebních karetPlatební karty asi netřeba sáhodlouze představovat, nicméně jejich výroba je poměrně zajímavým odvětvím. Dovolte nám alespoň několik málo slov. Do našich životů se integrovaly zcela suverénně. Rozlišit můžeme karty elektronické, které jsou u nás asi nejznámější. Transakce se s nimi provádějí online a obchodník musí vlastnit terminál. Druhou skupinou jsou karty embosované, které mají identifikační prvky plasticky vyraženy. A samozřejmě existují i takové, které spojují oba zmíněné druhy.
Podle použité technologie výroby rozeznáváme zaprvé platební karty s magnetickým proužkem. V případě, že s nimi chcete platit, je nutné zadávat PIN. Možná i vy vlastníte kartu bezkontaktní. Kromě toho, že nad jejich vynalezením zajásali jedinci zapomnětliví (a oddechli si bezpečnostní experti, kteří přestali tento choulostivý údaj vídat zapsaný na zadní straně karty), technicky jsou to takové, které v sobě mají čip. Takzvané karty hybridní disponují obojím, to znamená, že v sobě mají jak čip, tak i magnetický proužek. Jejich hlavní výhodou je vysoká úroveň bezpečnosti, což ji předurčuje k nejširšímu spektru využití. Druhým nezanedbatelným plusem je, že se zároveň jedná o produkty, které lze vyrobit levně.

Tisk platebních karet lze také personalizovat

Při tisku platebních karet totiž samozřejmě prakticky nezáleží na tom, jaký motiv na nich potřebujete mít. Z grafického návrhu lze na kartu přenést prakticky cokoli. Kromě klasického barevného tisku můžeme využít u platebních karet i speciální techniky, například tipping, tedy nanesení metalické barvy na embosované prvky. Dbejte jenom na přehlednost a zřetelnost důležitých údajů (dostatečný kontrast atd.).
Vaši představu můžeme vyřešit online, telefonicky nebo při osobním setkání u nás na Praze 1. Jsme schopni realizovat výrobu platebních karet přibližně do dvou dnů v závislosti na rozsahu zakázky, nebráníme se ani většímu objemu v případě velkoobchodů.

KALKULACE OBJEDNÁVKY

Objednejte si kalkulaci ceny přímo teď!
Náš manažer Vám zavolá a odpoví na všechny Vaše dotazy.


Nahrát návrh

Vyberte soubor