05.08.2016

Věrnostní karty

– Kontaktovat –

K čemu věrnostní karta slouží?

Věrnostní zákaznická kartaS věrnostní kartou dáte svým klientům najevo, že si jich skutečně vážíte. Upevníte vzájemné dobré vztahy a současně tím svoje zákazníky motivujete. Tyto programy mohou mít formu slev nebo dárků k nákupům. Členy pak identifikují typické plastové věrnostní karty, které se dokáží zároveň stát reklamním předmětem. Bude připomínat vás a vaši společnost a majitel jej má stále u sebe.
Možná se vám zdá, že jsou novinkou posledních let, kdy vás otázka: „A kartičku máte?” pronásleduje doslova na každém kroku. První věrnostní programy se ale objevily už v osmdesátých letech a využívat je začaly americké aerolinky. Coby marketingový nástroj se rozhodně osvědčily. A nutno dodat, že svou velkou oblibu si získaly i za to, že se dají pořídit značně levně. Můžete je pro svoje podnikání získat také. Jak?

Podíváme se na výrobu zákaznických karet

Výroba věrnostních karet probíhá podobně jako u jiných karet z plastu. Používá se především PVC. V této podobě je můžeme znát od padesátých let dvacátého století, předtím se již vyráběly, ale odlišným způsobem. Samotná myšlenka má pozoruhodně dlouhou historii. Poprvé se objevila už koncem devatenáctého století.
Díky moderním materiálům použitým při výrobě věrnostních karet se tyto produkty především vyznačují vysokou odolností. Nevadí jim například ohýbání, nepomačkají se ani tehdy, když je budete nosit neustále v peněžence. Jsou složeny z několika různých vrstev, jednotlivé části se zpravidla spojí za pomoci tepla a vysokého tlaku, závěrečným krokem je laminace. Typicky jsou o rozměru klasické kreditní karty, tedy, neutíkejte si pro pravítko a ještě s námi zůstaňte, 85×54 mm.
Zaujala vás nabídka? Zastavit se za námi můžete přímo v sídle naší společnosti v Praze, pokud máte o tyto služby zájem. Nemusíte k nám ale osobně. Praha nebo Brno, na tom nám nezáleží, kartičky do všech koutů republiky! Naše služby si lze totiž objednat také přes internet.

A ať to také hezky vypadá aneb něco k tisku věrnostních karet

Tisk věrnostních karet je poměrně rozmanité odvětví. Začít můžeme u klasických jednobarevných variant. Samozřejmě je možné je také připravit na bílém podkladu a použít například vaše firemní logo. To ovšem ani zdaleka není vše. Získat lze také věrnostní kartu v metalickém provedení, jejím držitelem se mohou stát VIP klienti. Nechat se hýčkat, na to zkrátka spotřebitel slyší, ačkoli si přišel momentálně koupit jen zubní pastu.
V podstatě neexistují žádná omezení, limitovat vás bude pouze čitelnost a také to, že na zlatém základu mohou být zkresleny některé ostatní barvy. Samozřejmě si lze zvolit také lesklou nebo matnou úpravu.

KALKULACE OBJEDNÁVKY

Objednejte si kalkulaci ceny přímo teď!
Náš manažer Vám zavolá a odpoví na všechny Vaše dotazy.


Nahrát návrh

Vyberte soubor