05.08.2016

Plastové, transparentní vizitky

– Kontaktovat –

Vizitky nejen papírové, ale také plastové

Plastové vizitkyPlastové kartičky mohou mít rovněž podobu vizitek. Ve světě grafiky je to oblast, která skýtá dost prostoru pro kreativitu. Jaký dojem chcete vyvolat, takové by měly být i vaše vizitky. Už dávno se nemusejí omezovat na obyčejné papírky v černobílé kombinaci. Ty moderní je možno opatřit krom krom jména a kontaktních údajů také fotografií. Papírová vizitka se však může zmačkat nebo jinak poškodit. Nechcete se už napříště muset stydět za to, v jakém stavu jste ji museli vytáhnout? Je čas na něco netradičního. Plastové vizitky jsou dostatečně odolné a umožňují nechat se pojmout designově prakticky libovolným způsobem.
Stále by ovšem měly být především dobře čitelné než dáte průchod svému zaujetí pro všechny barvy a prvky. Až vám bude grafik vysvětlovat, že použít patnáct odstínů červené naráz není úplně ideální, zkuste mu věřit. Módní novinkou jsou transparentní vizitky.

Nahlédněte do naší tiskařské kuchyně: Jak vypadá tisk vizitek v praxi

Zastavme se nejprve u verze tisku vizitek, kterou už jsme v předešlém odstavci tak trochu naťukli. Kromě tradičního bílého základu lze také k výrobě využít průhledný plast. Tyto transparentní vizitky vypadají zajímavě, a přitom zůstávají dostatečně reprezentativní.
Jejich metalické kolegyně oproti tomu představují skutečný high-end mezi vizitkami. Působí exkluzivně, ale i tady bychom to doporučovali s množstvím barevných kombinací nepřehnat. Dobrého zkrátka pomálu.
Věrným spojencem jsou nám při naší práci moderní technologie. Tou první je síťotisk, kterému se také někdy říká šablonový tisk. Používá se zejména na metalické karty. Už neodmyslitelně do současné doby patří tisk digitální, který představuje možnost tisknout vizitky rovnou z počítače. A rovněž se u nás setkáte i s UV tiskem, který umožňuje potiskem opatřit i nestandardní materiály jako třeba PVC a zároveň inkousty hned vytvrdí.

A kam se za námi vypravit?

Své vizitky si rovnou můžete vyzvednout v sídle naší společnosti v Praze. Konkrétně nás naleznete – Opletalova 35, Praha 1. Od zadání vaší objednávky to k hotovému produktu bude trvat přibližně tři až pět dní. Pokud si budete přát transparentní vizitky, minimální množství, od něhož jsme schopni je vyhotovit, je padesát kusů.

KALKULACE OBJEDNÁVKY

Objednejte si kalkulaci ceny přímo teď!
Náš manažer Vám zavolá a odpoví na všechny Vaše dotazy.


Nahrát návrh

Vyberte soubor