05.08.2016

Plastové průhledné vizitky

– Kontaktovat –

Nejnovější trend: plastové průhledné vizitky

Transparentní vizitkyPrůhledné (též transparentní) plastové vizitky jsou exkluzivní záležitostí. Dokazují, že v jednoduchosti je krása. Tyhle zajímavé a moderní, dovolte nám použít hezké české slovo navštívenky, si najdou své místo v každé peněžence. Nudnému papíru s černým potiskem odzvonilo.
Dbejte ale na to, ať to s kreativitou nepřeženete, abyste spíše místo nadšení nevyvolali rozpaky. Už při pohledu na vizitku je jasné, s kým máte tu čest. Vyberte si, jestli vaší filosofii odpovídá působit luxusně, kreativně, neotřele. Právě tak si vás totiž všichni budou pamatovat.
Průhledné vizitky v sobě spojují originalitu, protože zatím svým pojetím nepatří k tomu úplně obvyklému, a zároveň sofistikovanost. Skvěle budou podtrhávat image například všech, kteří se pohybují ve světě designu. Navzdory tomu to nejsou žádné křehotinky, ale pořádně odolné výrobky, které si poradí i se zásahem vodou. Nedají se ušpinit a nepoškodíte je ani mechanicky. O průhledných plastových vizitkách zkrátka ještě hodně uslyšíme.

Co lze aplikovat při tisku na průhledné plastové vizitky?

Teoreticky při tisku na průhledné verze plastových vizitek žádné limity nemáme. Jediné omezení je snad v tom, že je vždy jednostranný. Na rozdíl od svých průsvitných kolegyň hodí spíše pro méně komplikované grafické zpracování, složitější motivy na nich tolik nevyniknou. Pokud by se vám v této chvíli hodila malá opakovací pětiminutovka z fyziky, tak to, co označujeme jako průhledné, může docela jednoduše reprezentovat čiré sklo. Průsvitnost by mohlo z praxe představovat například sklo matné.
Ohledně tvaru i rozměrů myslete na to, že je budou jejich majitelé chtít převážně nosit v peněžence nebo v pouzdru. Standardní formát dává jistotu, že se vizitka všude pohodlně vejde a neskončí jako adept na výlet do popelnice.

KALKULACE OBJEDNÁVKY

Objednejte si kalkulaci ceny přímo teď!
Náš manažer Vám zavolá a odpoví na všechny Vaše dotazy.


Nahrát návrh

Vyberte soubor