05.08.2016

Plastové karty

– Kontaktovat –

Nenápadný, ale geniální pomocník – plastové karty

Plastové karty výrobaPlastové karty vyrazily dobýt svět. Na svém tažení berou útokem obchody s potravinami, módou i potřebami pro domácí mazlíčky. Máte kartičku? Máme. A rozhodně chceme další. Vy taky? Pokračujte ve čtení.
Jejich výroba je nesmírně variabilní. Od těch obyčejných jsme se posunuli až k verzím, které se příznačně jmenují inteligentní. To jsou třeba ty, které obsahují čip (také magnetický proužek nebo jiný datový nosič). Ty běžné mohou posloužit jako zákaznická karta, ale také jako originální vizitka, která navíc odolá i životnímu stylu osob poněkud chaotických. V případě, že se vám ji podaří například polít, nic se neděje, neznehodnotíte ji a potřebné kontakty budou stále k přečtení.
Coby potisk plastových karet lze využít cokoli, ať je to vaše vlastní grafika, případně fotografie. Anebo to může být i maketa, kterou vytvoříme my.
Zaručujeme, že tisk bude vždy naprosto odpovídající počítačovému návrhu. A samozřejmě takový zůstane. Barvy nevyblednou, ani kartička nepodlehne jinému opotřebení. Můžeme uplatnit i netradiční techniky – například opatřit povrch metalickým tiskem. To z obyčejných plastových karet udělá luxusně působící klenot ve vaší peněžence. Ale draze jenom vypadají. Ve skutečnosti jsou levnou záležitostí.

Plastové karty: nízká cena a vysoký účinek

Nízká cena plastové karty předurčila k mnoha využitím: jako zákaznické, kdy zároveň budou plnit i funkci reklamního předmětu nebo coby karty identifikační, sloužící například k evidenci docházky. Jejich výroba není náročná, dá se tedy navíc realizovat i poměrně rychle.
Rozhodli jste se, že i vás budou tyhle plastové krásky reprezentovat? Zastavte se za námi. Najdete nás najdete nás v samém centru Prahy, konkrétně v Praze 1, Opletalova 1336/35. Pro velkoobchody máme navíc ještě cenově zvýhodněné nabídky. Budete-li potřebovat více než 4000 kusů, neplatíte dopravné ani balné. Všichni máme totiž rádi akce a slevy, že?

KALKULACE OBJEDNÁVKY

Objednejte si kalkulaci ceny přímo teď!
Náš manažer Vám zavolá a odpoví na všechny Vaše dotazy.


Nahrát návrh

Vyberte soubor