05.08.2016

Magnetické karty

– Kontaktovat –

Proč právě mně může být užitečná magnetická karta?

Magnetická kartaMagnetické karty především slouží k uchovávání přepisovatelných informací. Poprvé se objevily v sedmdesátých letech. Tehdy to byly karty identifikační a dobře známé karty kreditní, které byly opatřeny magnetickým proužkem (používají se dodnes, rovněž v kombinaci s čipem jako takzvané karty hybridní). Ten funguje na principu polarizovaných magnetických částic s obsahem železa. Informace lze zakódovat pomocí speciálního zařízení do tří stop.
Proč si získaly celosvětovou oblibu, to je nasnadě: Oproti například kartám čipovým se jedná o cenově přívětivější alternativu. Dá se také mnohokrát přepisovat a umožní požadované informace zachovat po poměrně dlouhou dobu. Pokud s ní tedy budete správně zacházet. Neměli byste ji vystavit působení magnetického pole a také je zapotřebí ji chránit před mechanickým poškozením.

Jak vypadá výroba magnetické karty?

Před samotnou výrobou se musíte rozhodnout, jak bude magnetická karta vypadat. Prvním krokem je zpracování takzvané makety. Jakmile bude grafický návrh dotažený k dokonalosti, můžeme vám zdarma vytvořit jednu kartu zkušební. V této chvíli je možno ještě konečnou podobu změnit.
Jakmile bude vše odpovídat vaší vizi, můžeme přikročit k tisku magnetické karty. Probíhá úplně stejně jako u jiných plastových kartiček. Budeme-li hovořit o sendviči, jedná se o specifickou technologii, kdy se za pomoci tepla a tlaku spojí několik vrstev, z nichž vznikne výsledný produkt. Tak ne, že si poběžíte pro svačinu. A samozřejmě kartu osadíme právě magnetickým proužkem, aby se mohla stát nosičem dat.

A kolik výroba stojí?

I v případě, že si u nás jako velkoobchod nenecháte realizovat zakázku rozsáhlou, dají se karty pořídit levně. Stačí nás kontaktovat nebo se za námi stavit přímo v Praze, kde sídlíme a sledovat také naše akce, které pravidelně pořádáme. Kde? Třeba na sociálních sítích. Novinky pravidelně posíláme na náš Facebook.

KALKULACE OBJEDNÁVKY

Objednejte si kalkulaci ceny přímo teď!
Náš manažer Vám zavolá a odpoví na všechny Vaše dotazy.


Nahrát návrh

Vyberte soubor