05.08.2016

Karty pro hosty

– Kontaktovat –

Ještě jste neslyšeli o kartách pro hosta?

Karty pro hostyK čemu karty pro hosta slouží? Jak už název napovídá, vhodné jsou třeba pro majitele ubytovacích zařízení. V naší zemi si získaly oblibu především u majitelů penzionů nebo lyžařských areálů. Cílem celého projektu se systémem kartiček je v tomto případě především podpora cestovního ruchu. Vlastně se jedná o typ populární formy loyalty programů. Tedy váš klient obdrží kartičku a s ní pak může čerpat slevy také na vybraných místech. Jde o posílení vzájemných dobrých vztahů a metodu, která má zákazníka odměnit a zároveň vám zachovat jeho věrnost.

Další variantou je členská karta

I s členskou kartou se dají čerpat nejrůznější slevy, bonusy atd. Tento termín lze chápat ve dvou významech. První se dá odvodit už ze samotného označení: Mohou být určeny členům různých organizací, spolků, sdružení atd. Kartičkou se jednoduše prokáží a ta jim dovolí užít jejích benefitů.
Někdy se také používá termín jako synonymum k označení klubová karta. Pak se výhody mohou týkat jak opakovaného využití služeb vydavatele karty, tak i výhod u jeho obchodních partnerů. Tento druh důvěrně známe prakticky my všichni, protože se k nim často uchylují obchody. Pravděpodobně jediná možnost, jak dnes utéct před kartičkami, je nechodit nakupovat.

Na co při výrobě těchto karet nezapomenout?

Zastavme se už u samotného tisku. Vzhled karet totiž zásadním způsobem ovlivní jejich výsledné působení. Správně zvolená karta přispěje k tomu, že si vás její držitelé budou pamatovat. Samozřejmě je nanejvýš žádoucí, aby to bylo v tom pozitivním slova smyslu. I to je nenápadný krok, který přispěje ke zvýšení jejich loajality.
Současně se dnes již nejedná o marketingový nástroj, který by byl nákladný. Výrobu karet pro hosty umíme zajistit cenově výhodně a zároveň v krátkém čase, a to díky tomu, že patříme mezi přímé výrobce.

KALKULACE OBJEDNÁVKY

Objednejte si kalkulaci ceny přímo teď!
Náš manažer Vám zavolá a odpoví na všechny Vaše dotazy.


Nahrát návrh

Vyberte soubor