05.08.2016

Firemní karty

– Kontaktovat –

Co to jsou firemní karty?

Firemní karty jsou na tom vlastně do jisté míry podobně jako vizitky. Reprezentují vás. Začít o nich důkladně přemýšlet musíme už ve fázi před samotnou výrobou takové karty.

Firemní kartyNa počátku je tisk firemní karty

Přemýšlet totiž budeme dost možná s vámi. Neboť klíčovým je grafický návrh nebo též maketa. Tu si můžete přinést vlastní, už hotovou, případně nám povědět svou představu. A my už si s ní poradíme vlastními silami. Respektive silami našich grafiků, kteří se teď zapotí. Jakmile všichni usoudíme, že požadovaný design vypadá tak, jak má, přichází na řadu tisk. Zdarma vám vytvoříme jednu ukázku, abyste si mohli svůj návrh prohlédnout naživo před realizací kompletní objednávky. V případě, že budete spokojeni, dokončení už nic nebrání. Zaručujeme, že to, co vidíte na počítači, bude věrně přeneseno i na kartičku, a to díky moderním technologiím.

Po tisku firemní karty následuje samozřejmě kompletní výroba

Při popisu technologie výroby firemních karet se můžete setkat někdy s označením sendvičová. To přirozeně nemá s jídlem nic společného, ale docela prostě to znamená, že na vaším motivem potištěné (zpravidla nejčastěji) PVC se nanesou vrstvy další. A samozřejmě lze uplatnit individuálně různé efektní prvky – matná laminace nebo luxusně působící technika foliotisku.

Kde si nechat firemní karty vytvořit?

Můžete se za námi vypravit rovnou do Prahy, kde máme sídlo. Od zadání objednávky k hotovému produktu bude následovat poměrně krátká cesta, vyhotovení proběhne asi za jeden až dva dny, v závislosti na náročnosti celé zakázky. Naším klientům garantujeme své služby především levně, jsme si vědomi toho, že tento aspekt je pro mnohé stěžejní. Současně se snažíme připravovat další zajímavé nabídky a akce. Slev se u nás mohou dočkat také velkoobchody. Pokud se vám naše produkty natolik líbí, že u nás realizujete větší objednávku, zaprvé vás za to budeme mít rádi a taky vás patřičně odměníme výhodnější cenou.

KALKULACE OBJEDNÁVKY

Objednejte si kalkulaci ceny přímo teď!
Náš manažer Vám zavolá a odpoví na všechny Vaše dotazy.


Nahrát návrh

Vyberte soubor