03.01.2017

Čipové karty

– Kontaktovat –

Jak využiji čipovou kartu?

Čipové karty výroba

Čipové karty v sobě skrývají hned několik zásadních výhod, které využijete při plnění každodenních povinností. Jejich využití je preferováno především v bankovnictví, ovšem neztratí se například ani u vstupů na pracovištích, firemních parkovištích nebo k aktivaci alarmů, tedy bezpečnostních systémů a mnoho dalšího. V současné době jsou karty, které jsou doplněny velmi důvtipným a funkčním čipem, velmi populární. Široké možnosti využití ocení každý prakticky smýšlející člověk. Čipové karty totiž dokážou uchovat nepřeberné množství informací o svém majiteli. Usnadňují evidenci pohybu, využití různých služeb nebo například sledování zásilky. Navíc tyto karty mohou mít velmi atraktivní vzhled, který podtrhne celkový design, tohoto multifunkčního pomocníka.

 

Proč právě čipová karta?

Čipová karta dokáže velmi rychle a kvalitně identifikovat svého majitele. Poradí si s přesnou evidencí docházky do zaměstnání a umí i skvěle evidovat pobyt jednotlivých pracovníků na pracovišti. Karta, která je opatřena tímto chytrým čipem bude i detailně sledovat přehled nákupů jednotlivých zákazníků. Vyrábíme bezkontaktní čipové karty typu EM (4100, 4101, 4002). Tyto čipové plastové karty vám tedy umožní využívat výhod též bezkontaktním způsobem, který je v dnešní uspěchané době nedocenitelným pomocníkem. Data, která z čipové karty získáte, můžete rovněž velmi snadno archivovat či sumarizovat a dále s nimi pracovat ve svých budoucích plánech. Výroba čipové karty pro nás není nikterak náročná a vám i vašim zákazníkům usnadní peníze i čas. Většina lidí čipové karty využívá i jako takzvané elektronické peněženky, které jim poté slouží jako jízdenky, předplacené telefonní karty či karty k různým pokladním systémům.

Hybridní karty nové dimenze

Jelikož se čipové karty dají vyrábět i s již jednou zmiňovaným bezkontaktním čipem či magnetickou páskou, stávají se takzvaně hybridními kartami, které jsou v současné době velmi vyhledávaným kouskem, který velmi usnadňuje život v dnešní velice uspěchané době. Díky těmto faktorům, se tyto karty stávají takzvaně hybridními a jsou počátkem velmi rychlé komunikace a nositelem citlivých a důležitých informací.

KALKULACE OBJEDNÁVKY

Objednejte si kalkulaci ceny přímo teď!
Náš manažer Vám zavolá a odpoví na všechny Vaše dotazy.


Nahrát návrh

Vyberte soubor