05.08.2016

Textová personalizace na plastové karty

– Kontaktovat –

A na karty můžeme uplatnit i textovou personalizaci

Textová personalizace karty Co se pod poněkud komplikovaně znějícím názvem „textová personalizace” skrývá? Nic složitějšího než to, že kartu a informace na ni přizpůsobíme vašim požadavkům. Natištěné údaje mohou sloužit třeba k identifikaci držitele karty. Lze na ni natisknout jméno, příjmení či datum narození. Tyto informace můžeme doplnit i o pracovní pozici nebo název organizace, případně platnost karty.
I takovou kartu lze doplnit o další prvky, to znamená fotografii nebo podpisový proužek, magnetický proužek, případně čip.

Jak probíhá tisk textu na kartu

Na kartu můžeme pomocí tisku dodat jakýkoli text. Barvu textu lze také zvolit přesně takovou, jakou si budete přát, použít můžete i libovolný font. V případě, že máte svůj vlastní, je potřeba ho dodat spolu s ostatními podklady. Dbejte na to, abyste jich nekombinovali příliš a rovněž i aby byl na kartě dobře čitelný. Plastová karta nemusí být úplně ideální prostor pro kaligrafické umění. Abyste si mohli udělat podrobnou představu o tom, jak bude vypadat výsledek, jednu vzorovou kartičku vám vytvoříme zdarma.

KALKULACE OBJEDNÁVKY

Objednejte si kalkulaci ceny přímo teď!
Náš manažer Vám zavolá a odpoví na všechny Vaše dotazy.


Nahrát návrh

Vyberte soubor