05.08.2016

Stírací pole na plastové karty

– Kontaktovat –

Jakou funkci má na plastové kartě stírací pole?

Stírací pole na plastové kartyStírací pole slouží k tomu, aby zůstala určitá informace na plastové kartě skrytá. Jde o nanesení speciálního povrchu (neboli bezpečnostní pásky), který lze setřít. K požadované informaci má přístup výhradně vlastník karty. Setření pole je nezbytností k získání údajů. Odstranit se dá jednoduše například mincí nebo prostě nehtem. Jinak se k tomu, co je pod ním, dostat nelze, žádnou technikou. Stírací proužek tím pádem na plastové kartě funguje jako zabezpečovací prvek. Zakrýt se takto dá například PIN kód.
Jinak se mu také říká scratch off. Aplikuje se na kartu buď za pomoci termotisku nebo jako speciální nálepka. Stírací pole může mít různou barvu a také ho lze opatřit libovolným textem. Jde opět o jednu z možností, jak kartu personalizovat.
Takové karty se dají zároveň použít i například coby soutěžní. Spotřebitelské soutěže jsou marketingovým nástrojem, který má výrazný potenciál a může vám přinést nezanedbatelný obchodní úspěch, neboť člověk je zkrátka tvor hravý. Také se tato metoda využívá k tisku výherních losů nebo dobíjecích kupónů.

KALKULACE OBJEDNÁVKY

Objednejte si kalkulaci ceny přímo teď!
Náš manažer Vám zavolá a odpoví na všechny Vaše dotazy.


Nahrát návrh

Vyberte soubor