05.08.2016

Foto na plastové karty

– Kontaktovat –

Jak využít karty s fotografiemi?

Foto na plastovou kartuFotografie slouží na kartě především k identifikaci jejího majitele. Může být černobílá nebo barevná. Opět se jedná o druh personalizace. Doplníte ji pak samozřejmě dalšími údaji jako jméno. Kartu lze opatřit také inteligencí, to znamená přidat na ni magnetický proužek nebo třeba čip, které zaznamenají další údaje. Využít je potom lze coby průkazy.
Karty s fotografiemi však mohou sloužit i k jiným účelům, třeba jako netradiční reklamní předmět. To ale není všechno. Využití najdou také v soukromí. Nosíte v peněžence fotografii svých blízkých, partnera, dětí nebo třeba vnoučat? A vždy ji po nějakém čase musíte vyměnit, protože ta původní je zkrátka pomačkaná a zničená. Mějte důležité fotografie stále u sebe v praktickém formátu rozměrů klasické kreditní karty a zároveň odolném provedení.

Co obnáší tisk fota na kartu?

V případě, že si budete přát na kartu tiskem přidat také foto, budeme ho od vás samozřejmě potřebovat. Optimální rozlišení je asi 300 dpi. A to ostatní už obratem zařídíme. Použitá technologie zároveň zaručí věrný přenos barev a také jejich dlouhou trvanlivost.

KALKULACE OBJEDNÁVKY

Objednejte si kalkulaci ceny přímo teď!
Náš manažer Vám zavolá a odpoví na všechny Vaše dotazy.


Nahrát návrh

Vyberte soubor