05.08.2016

Grafické práce

Pro naši zákazníci můžeme vytvořit graficky návrh plastových karet.

Na této stránce najdete ukázky karet které jsme již udělali.

Momentálně máme akci*, při objednávce nad 1000 ks karet – dostanete od nás graficky navrh ZDARMA !
*Akce platí do 1.12.2017

– Kontaktovat –

Zastavme se také u designu plastové karty

Ať už ji opatříme libovolným textem, záznamovým médiem (čip, magnetický proužek) nebo fotografií, jeden prvek zůstává neměnný: Je jím design každé plastové karty. Měl by být tím prvním, o čem budete přemýšlet.

Design je jedním z klíčových prvků personalizace plastové karty

Zohlednit při tvorbě designu je vhodné především účel použití plastové karty a nezapomínejte ani na to, že tento typ tisku s sebou nese také jistá omezení.
Grafické zpracování slouží k posílení obrazu o vás, případně vaší společnosti a zároveň byste jej měli citlivě sladit s ostatními prvky tak, aby zůstaly pro své příjemce dobře srozumitelné. To znamená, že je vhodné se vyhnout kombinaci mnoha různých barev. Totéž se týká i fontů, je lepší zůstat u jednoho, maximálně dvou. Ideální volbu představují syté odstíny. Příliš tmavé ani světlé tóny k optimální čitelnosti nepřispějí. Dbát byste měli i na dostatečný kontrast.
I v případě, že se pohybujete v kreativním prostředí, zkuste odolat touze použít na jednu kartu všechny prvky, které vás zaujaly. Kartička opravdu není ideální výstavkou všeho, co je ve světě grafiky možné.

KALKULACE OBJEDNÁVKY

Objednejte si kalkulaci ceny přímo teď!
Náš manažer Vám zavolá a odpoví na všechny Vaše dotazy.


Nahrát návrh

Vyberte soubor